FIFA 11

3.0

3

Yeni sezon, yeni FIFA, daha çok futbol

764.6k

Bu uygulamayı oyla

İşte başarılı FIFA'nın yeni versiyonu. FIFA 11 şimdiye kadar oynadığınız en iyi FIFA.

Yeni bir sezon başlıyor ve bu gerçekçi futbol simülatörü sayesinde artık kendi liglerinizi ve müsabakalarınızı evde oynayabilirsiniz.

Bu yıl her yıl olduğu gibi oyun güncellendi ve temel fark Kişilik+ adında bir özellik. Maç sırasında rakibe ve kendi davranışlarına göre oyuncularımızla birçok şey yapacağımız ilginç bir özellik.

Futbol mükemmel bir oyundur, milyonlarca taraftarı vardır ve FIFA 11 özellikle evinde gerçek futbolcularla, gerçek takımlarla ve heyecanlandırıcı grafiklerle gerçek futbol oynamaktan hoşlananlar için geliştirilmiştir.

Haydi FIFA 11 oynayalım. Yalnız veya evde arkadaşlarla veya online, FIFA her zaman heyecan verici bir oyundur. Bu inanılmaz futbol simülasyon oyununun yeni görünüşünü tecrübe edin. Kendinizi Rooney, Beckham, Fabregas veya Messi gibi hissedin ve arkadaşlarınızla keyfini çıkarın.
Kısıtlamalar

Bu demo Santiago Bernabeu Stadyumunda 6 takımla bir dostluk maçı oynamanıza izin verir. Bu takımlar: Real Madrid, FC Barcelona, Chelsea, Juventus, Bayer Leverkusen ve Olimpique Lyon.

Uptodown X